W dniu 8 września 2019r. w Stambule odbyło się fantastyczne wydarzenie Fashion Law and Business Summit. Całodzienne wykłady przyciągnęły wiele osób zainteresowanych tą tematyką, ale również zagranicznych ekspertów. W trakcie całego dnia wypowiadali się:

Dzięki nim wszystkim mogliśmy uzyskać szeroką wiedzę na temat regulacji prawnych w poszczególnych krajach. Większość opowiedziała też o aktualnych problemach z zakresu prawa mody w swych krajach.

Całe wydarzenie organizowane było przez Fashion Law Institute Istanbul, a w szczególności przez Erdem Eren oraz Imrak Yılmaz. Słowa Erdema dotyczące podróbek mną wstrząsnęły. Pokazano nam, jaką ogromną walkę podejmuje się w Turcji, by zminimalizować jakkolwiek problem handlu podróbkami, jakie konsekwencje to niesie i jak jest to niebezpieczne. To wydarzenie było niezwykle inspirujące. Irmak Yılmaz jest strategiem zarządzania modą, oraz założycielem pierwszej i jedynej firmą zarządzającej modą w Turcji. Ponadto, jest jednym z partnerów, ale także koordynatorów szkolenia w Instytucie Prawa Mody w Stambule.

W trakcie tegoż wydarzenia otrzymałam nagrodę dla najbardziej wpływowego prawnika mody w Polsce! Bardzo dziękuję Fashion Law Institute Istanbul!

Dodaj komentarz